• Index
  •  » Demony
  •  » Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

#1 2011-12-01 18:17:49

vDavidv

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 22
Punktów :   

Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

Morthimer
http://img269.imageshack.us/img269/3236/tek4ed7afa59dd243815174.png

Zawód/Posada:
Władca Sheog; Od 15 roku życia zasiadł na tronie razem ze swoim bratem Morgorathem, po śmierci ich ojca. Są jedynymi prawowitymi dziedzicami tronu.

Wygląd: Morthimer jest wysokim, oraz umięśnionym demonem.Ma czerwono ubarwioną skórę symbolizującą jego rasę. Wygląda młodo iż ma około 27 lat. Najczęściej nosi czarne spodnie, oraz tego samego koloru zbroje i burty. Na brązowej czuprynie spoczywa korona władcy Sheog, która wykonana została przez pierwszych alchemików, pierwszego króla panującego w owej krainie. Na twarzy widnieją zielone oczy, które jedyne różnią się od pozostałej barwy ciała. W prawej ręce dzierży Miecz Nekromancji, który wykuł własnoręcznie dodając mu magicznych cech.

Charakter: Morthifer jest inteligentny oraz sprytny jest też bardzo bystry i odważny, wie co to ból i cierpienie. Nigdy nie szanował nikogo oprócz swojego brata, nawet, a zwłaszcza przeciwników. Nie tolerował wobec siebie kłamstwa, bo sam był szczerą osobą, chodź nie rzadko zdarzyło mu się kłamać (W końcu był czystej krwi demonem). Nie darzył tolerancją ani biednych, ani bogatych wszyscy według niego byli nikim. Jest mroczną i skrytą w sobie osobą, która nikomu nie okazuje litości, para się czarną magia, a głównie nekromancją. Lubi karać swoich poddanych i zabijać każdego kto nie jest nim lub jego bratem Morghartem. Nikt nie wie jak ale on i jego brat potrafią zapanowac nad ogniem, chodzą słuchy, że Morthifer potrafi się z owym żywiołem porozumieć.

Umiejętności: Jako jedyny z całej Erathi potrafi przywoływać duchy. Opanował sztukę nekromancji, która wyginęła setki lat temu. Straszne męki czekały tych, których Morthifer nienawidził gdy posyłał na nich ożywione dusze. Dzięki tej sztuce jako jeden z nielicznych zna tajemnice powstania Erathi. Razem z bratem są Panami Ognia, potrafią nim manipulować i używać do własnych cech w każdej wielkości od płomienia to pożaru. Morthifer od dzieciństwa postawił na szybkość i zwinność, odstawiając siłe na bok. Dzięki temu talentowi jest bardzo dobrym szpiegiem oraz zabójcą.

Offline

 

#2 2011-12-02 21:35:53

Jan Drakonian

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

Ty komentowałeś mnie teraz moja pora Do avatara nie mam zastrzeżeń. Wiem że chcesz podkreślić swoją "wielkość" ale zwracaj uwagę na stylistykę XD W czym problem ? "Nie tolerował wobec siebie kłamstwa, bo sam był szczerą osobą, chodź nie rzadko zdarzyło mu się kłamać" Jaki to zdanie ma sens ? Jak jest szczery to nie kłamie ! Więc mówiąc że jest szczery i kłamie nie ma żadnego sensu ani ładu.  No i jeszcze słowo "panipulować" nie istnieje, upewniłem się sprawdzając na wiki Sam robię błędy na chacie, ale na forum istnieje opcja korekty językowej. No i to na tyle chyba, więcej zastrzeżeń i wątpliwości nie ma.

Offline

 

#3 2011-12-02 21:54:32

D11l1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

hehe ale twój awatar nadal wygląda jak kucyk pony hehe XD

Offline

 

#4 2011-12-02 22:26:15

CptWhite

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

A ja jestem pro i zrobiłem pro skiny demonom: Davidowi i merlinowi

Offline

 

#5 2011-12-02 22:26:24

vDavidv

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

z tą szczerością oto chodzi mało błyskotliwy jesteś. Panipulowac gdzie ty to niby widzisz ? ps. D11 to nie o ten avek chodziło więc nie pisz jak nie wiesz o co chodzi Poza tym tu nie chodzi o stylistyke tyko o sarkazm podkreślony w nawiasie (dziwne jakoś wszyscy wiedzieli więc pozostawie to bez dalszego komentarza)

Offline

 

#6 2011-12-02 22:29:54

 merlin0

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 20
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

Cytuje :
" Nie tolerował wobec siebie kłamstwa, bo sam był szczerą osobą, chodź nie rzadko zdarzyło mu się kłamać. "
CHODŹ nie żadko. Chodzi o to ze byl szczerą osobą  ale nie rzadko musial klamac na wojnie.
A ja tu żadnego panipulować nie widze

Offline

 

#7 2011-12-02 22:33:37

vDavidv

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

widać ktoś potrafi to zrozumieć takie trudne?

Offline

 

#8 2011-12-03 14:45:48

Jan Drakonian

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

panipulować zmienił na manipulować i teraz kombinuje XD

Offline

 

#9 2011-12-03 15:40:46

vDavidv

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 22
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

Lol nawet nie wiem gdzie to jest może pokażesz?

Offline

 

#10 2011-12-03 18:03:52

 merlin0

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-26
Posty: 20
Punktów :   

Re: Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia

P.S. Lisek jak nei wiedz o co b to nie mów

Offline

 
  • Index
  •  » Demony
  •  » Morthimer - Nekromanta, Pan Ognia
Lights Of Heaven - Up Arrow

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ironbroasg.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl www.alfaiomega.pun.pl www.todclan.pun.pl www.f1mini.pun.pl